Meie lugu

Muinasmööbel on Eesti käsitöömööbli valmistaja aastast 2009. Ettevõtte näo on kujundanud puitmaterjali taaskasutamine ja animistliku filosoofia järgimine.

Me usume, et vanale puidule uue elu andmine pole lihtsalt keskkonnasõbralik valik, vaid võimalus luua säravaid ja hubaseid interjööre.

Pakume taaskasutuspuidust sisustuse terviklahendusi siseustest mööblini, aga mitte ainult...

Meie lugu

2014. aastal sündis puunõude bränd EGG, mis peegeldab inimeste soovi jõuda oma ürgse olemuseni, nautida elu ja olla avatud uutele kogemustele.

Sari LOG, mis on inspireeritud puuhalust ja vanast eesti talupoja elutarkusest kasutada tarbeesemete valmistamisel ära puidu loomulikku vormi, oli nomineeritud Eesti disainiauhinnale ja valiti Eesti Disaini Aastaraamatusse 2013-2014. Sama sarjaga osalesime ka äriideede konkursil ETV saates AJUJAHT, kus jõudsime TOP 20 hulka.

Suure loomaarmastuse ning praktilise vajaduse tunnetamise koosmõjus arendasime 2023. aastal välja kassidele ja koertele mõeldud tootesarjad Muri ja Mari.

MEIE MISSIOON

Meie missioon on pakkuda taaskasutuspuidust käsitöömööblit nii rustikaalsesse kui ka modernsesse keskkonda inimestele, kes hoolivad endast ja loodusest ning soovivad sisustuse kaudu oma isikupära väljendada.

Shopping Cart
Scroll to Top